Nowość w firmie – żuraw samochodowy klasy 160 ton TEREX DEMAG AC 160-2

Stawiamy na ciągły rozwój i oferowanie nowoczesnych rozwiązań, dlatego nie boimy się inwestowania w nowe maszyny i urządzenia do dźwigania i podnoszenia. Na początku tego roku flotę naszych dźwigów i żurawi wzbogacił żuraw samochodowy o bardzo dużej mocy udźwigu, który jest już gotowy do realizacji usług dźwigowych.

Nowy żuraw w naszej flocie

Nowy żuraw samojezdny w naszej ofercie to TEREX DEMAG AC 160-2, który charakteryzuje się maksymalną wysokością roboczą 97 metrów przy zastosowaniu dodatkowego bociana (wysięgu pomocniczego). Przy tym modelu wymagana jest przeciwwaga 54 ton, transportowana przez dwa ciągniki siodłowe z naczepami. Podstawowy teleskop hydrauliczny tego żurawia to 64 metry.

Terex Demag

TEREX DEMAG to solidna niemiecka marka, która tworzy bardzo wysokiej jakości żurawie samochodowe i dźwigi samojezdne, które darzone są bardzo dużym zaufaniem przez firmy, które oferują swoim klientom usługi dźwigowe. Rodzina żurawi tej marki to maszyny, które stanowią dużą część naszej oferty – jeszcze nigdy się na nich nie zawiedliśmy. Są niezawodne i sprawne, a to jedna z podstaw, na które stawiamy oferując usługi dźwigowe dla klientów indywidualnych i dla firm.

Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że nasz nowy dźwig sprosta nawet najbardziej wymagającym zadaniom i świetnie odnajdzie się przy wielu pracach, w których niezbędna jest nie tylko duża moc udźwigu, ale również duży zasięg ramienia dźwigu teleskopowego.

Wynajem żurawia samochodowego 160 ton

Chcąc skorzystać z pracy żurawia klasy 160 ton można skontaktować się z nami i skorzystać z usługi pt. wynajem dźwigów w Warszawie i całym województwie mazowieckim. Z przyjemnością przedstawimy ofertę oraz udostępnimy żurawia z profesjonalną obsługą naszych wykwalifikowanych operatorów.

Jesteśmy gotowi do pracy!