Opinie klientów

Opinie zleceniodawców – cenimy Twoje zdanie!

żuraw budowlany

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów dbamy o jakość naszych usług, dlatego opinie klienta są dla nas naprawdę ważne. Dzięki recenzjom możemy poprawić jakość i przebieg realizowanych prac, a także unikać błędów czy zauważać to, co wcześniej mogliśmy przeoczyć.

Poniżej przedstawiamy kilka wybranych opinii:

Marcin Kowalczyk (Warszawa): Znakomita jakość współpracy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu realizacji usług podnośnikiem przy demontażu reklamy na dużej wysokości. Firma już kolejny raz sprostała naszym oczekiwaniom. Dziękujemy i będziemy Was polecać!

Sebastian Żukowski (Warszawa): Profesjonalne doradztwo przy wyborze ładowarki teleskopowej, sprawy operator i korzystna cena. Duży plus za jakość sprzętu. Polecam!

Monika Dagonowicz (Pruszków): Nasza firma skorzystała z usług dźwigowych i wynajmu dźwigów przy realizacji inwestycji deweloperskiej. Mogliśmy liczyć na fachowe doradztwo, a także zaoferowanie ekonomicznych rozwiązań. Mieliśmy przyjemność współpracować z operatorem dźwigu, który potrafił sobie poradzić z niedogodnościami i sytuacjami problemowymi, których wcześniej nie dało się przewidzieć. Z pewnością powrócimy do firmy w każdej sytuacji, gdy będziemy chcieli skorzystać z żurawi i dźwigów wraz z obsługą operatora.

Tomasz Bachleda (Piaseczno): Polecam firmę za dobry kontakt z klientem i pracowników, którzy stają na wysokości zadania i pomagają klientowi wybrać najlepszą opcję. Montaż oświetlenia przebiegł bez problemów. Podnosimy faktycznie podnosi poziom usług dźwigowych i podnośnikowych w okolicach Wawy.

Leon Łukasikowski (Nadarzyn): Korzystaliśmy z dźwigów i podnośników koszowych wielokrotnie. Ostatnio mieliśmy okazję skorzystać z mobilnego żurawia wieżowego, z którego pracy jesteśmy zadowoleni i na pewno jeszcze nie raz skorzystamy. Ceny są przystępne, a kontakt z klientem stoi na wysokim poziomie. Przebieg prac bez problemów, współpraca z operatorem maszyn oceniana pozytywnie. Konkurencyjne warunki cenowe. Możemy polecić kolejnym klientom.

Roman Zarzeczyński (Warszawa): Jestem bardzo zadowolony z wykonanych prac. Na początku listopada wynająłem podnośnik koszowy z obsługą operatora, który zrealizował dla mnie demontaż oświetlenia na dużej wysokości, wymianę instalacji elektrycznej oraz montaż dużej planszy reklamowej na budynku. Fachowcy wysokiej klasy.
Dziękuję za pomoc w wyborze odpowiedniej długości ramienia podnośnika oraz za poradę w kwestii wykorzystanych rozwiązań.

Zachęcamy do dzielenia się opiniami dotyczącymi współpracy z naszą firmą. Recenzje dotyczące współpracy można przesyłać mailowo lub zamieścić osobiście na naszej stronie na portalu Facebook -> Podnosimy.pl opinie