Wynajem dźwigów

Dźwigi – wynajem Warszawa, Pruszków, Piaseczno

wynajem dźwigów

Naszym klientom oferujemy wynajem dźwigów i żurawi budowlanych do różnego rodzaju zleceń i prac wymagających dużego zasięgu i udźwigu. Proponowane przez nas żurawie i dźwigi posiadają wymagane przeglądy techniczne, są regularnie poddawane pracom konserwatorskim i spełniają wszelkie wymagania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży wiemy w jaki sposób realizować wynajem urządzeń dźwigowych i podnośnikowych, by spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Wynajem dźwigów i żurawi w Warszawie, Piasecznie, Pruszkowie, Nadarzynie, Grodzisku Mazowieckim, Tarczynie, Grójcu czy Ożarowie Mazowieckim realizujemy przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Wynajem dźwigów z profesjonalną obsługą

Zamawiając dźwigi i żurawie w naszej firmie klienci mogą mieć pewność, że maszyny będą obsługiwane przez wykwalifikowanych operatorów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie, wymagane uprawnienia, a także doskonałą znajomość maszyn, z którymi pracują. Nasi pracownicy znakomicie odnajdują się przy nieszablonowych zleceniach i są gotowi do podejmowania różnego rodzaju wyzwań. Dzięki ich podejściu do współpracy z klientem, wynajem dźwigów realizowany jest sprawnie i bezproblemowo.

Chcesz wynająć? Skontaktuj się z nami

Aby wynająć dźwigi w naszej firmie – zapraszamy do kontaktu. Wystarczy przedstawić charakterystykę zlecenia: ilość i rodzaj przenoszonego ładunku, miejsce realizacji zlecenia, inne informacje, które mogą być istotne przy realizacji usługi. Nasi dyspozytorzy pomogą dobrać najbardziej odpowiednie dźwigi bądź żurawie i przedstawią ofertę cenową na profesjonalne usługi dźwigowe.

Jesteśmy otwarci na współpracę, nowe wyzwania i wynajem dźwigów na Mazowszu, a także na terenie całego kraju w przypadku większych zleceń. Zachęcamy do kontaktu i korzystania z naszych usług.