Obszar działania

Warszawa, Piaseczno, Pruszków i całe Mazowsze

 

Dźwigi na Mazowszu

 

Nasze dźwigi, a także podnośniki koszowe czy żurawie wieżowe i mobilne żurawie wieżowe są gotowe do pracy w wielu lokalizacjach. Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa, aczkolwiek realizujemy również wiele zleceń w miastach: Piaseczno, Pruszków, Nadarzyn, Ożarów Mazowiecki, Żabia Wola, Nowy Dwór Mazowiecki, Leszno, Tarczyn, Otwock czy Grodzisk Mazowiecki.

Z przyjemnością zrealizujemy usługi dźwigowe i wynajem dźwigów w pozostałych miastach i miejscowościach w województwie mazowieckim.

Nasze dźwigi w całej Polsce

Dźwigi i żurawie oferowane przez naszą firmę mogą realizować prace również w innych województwach. W przypadku zainteresowania współpracą zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy elastyczni i stawiamy sobie za priorytet dostosowywanie oferty do potrzeb naszych klientów. W przypadku dużych zleceń nasze maszyny dźwigowe możemy dostarczyć wraz z profesjonalną obsługą operatorów poza Mazowsze.

Mobilne żurawie wieżowe marki Spierings, w tym jeden z największych modeli dostępnych w całej Europie Wschodniej, są gotowe do pracy w całej Polsce.

Aby porozmawiać o szczegółach – prosimy o kontakt:

Dźwigi i Podnośniki Sp. z o.o.

ul. Instalatorów 7C

02-237 Warszawa

wynajem@podnosimy.pl

tel. +48 22 39 29 000