Usługi dźwigowe

Dźwigi na Mazowszu: Warszawa i okolice

 

usługi dźwigowe

 

Profesjonalne usługi dźwigowe wraz z obsługą doświadczonych operatorów dźwigów samojezdnych i żurawi samochodowych to nasza domena. Od ponad 30 lat realizujemy prace dźwigami na terenie Warszawy i w całej Polsce centralnej. Nasza rodzinna firma stawia na niezawodność, wysoką jakość i elastyczność wobec oczekiwań i potrzeb klienta. Zatrudniamy wykwalifikowanych operatorów dźwigów i żurawi, którzy doskonale odnajdują się w pracy w każdym terenie i w każdych warunkach.

Najlepsze dźwigi i żurawie

Flota naszych dźwigów to dźwigi DEMAG, żurawie TEREX, dźwigi Faun Tadano czy mobilne dźwigi wieżowe Spierings (kliknij tutaj). W zależności od potrzeb naszych klientów możemy zaproponować usługi dźwigowe realizowane przez odpowiednio dobrany model dźwigu o idealnym zasięgu czy udźwigu.

Nasza firma realizuje usługi dźwigami dla klientów indywidualnych, a także dla firm. Pracowaliśmy przy wielu małych, a także przy wielu dużych zleceniach, takich jak m.in. budowa drugiej linii metra w Warszawie czy budowa nowych osiedli mieszkaniowych w stolicy. Nasze żurawie samochodowe wykonywały również prace montażowe przy Stadionie Narodowym.

Dysponujemy dużym bagażem doświadczenia, wykwalifikowaną kadrą pracowników oraz najnowocześniejszymi maszynami, dzięki którym usługi dźwigowe realizowane są na wysokim poziomie. Nasze usługi proponujemy na terenie całego Mazowsza, w szczególności w lokalizacjach: Warszawa, Piaseczno, Pruszków, Nadarzyn, Żabia Wola, Grodzisk Mazowiecki, Tarczyn, Grójec.

Zachęcamy do współpracy.