Największy w Polsce mobilny żuraw wieżowy – sprawdź naszą ofertę!

Mobilne żurawie wieżowe są swego rodzaju nowością w branży budowlanej w Polsce. Na zachodzie, zwłaszcza w Holandii, znane są już od wielu lat i z powodzeniem konkurują z tradycyjnymi żurawiami budowlanymi. Nasza firma, jako jedyna w całej Europie Wschodniej, może pochwalić się największym żurawiem wieżowym z możliwością samodzielnego poruszania się. (stan na marzec 2017)

Czym jest mobilny żuraw wieżowy?

Żuraw wieżowy Spierings SK-1265 na podwoziu samochodowym to połączenie najlepszych cech żurawia wieżowego i mobilnego dźwigu teleskopowego. Dźwigi tego typu znajdują swoje zastosowanie tam, gdzie wykorzystanie stacjonarnego żurawia budowlanego byłoby niemożliwe bądź znacznie utrudnione. Środowisko pracy, takie jak ciasne uliczki miast czy wysokie wieżowce w centrum miasta, to idealne miejsce do wykorzystania maszyn z naszej oferty. Dzięki dużemu zasięgowi, wynoszącemu aż 60 metrów, stosowanie mobilnego dźwigu wieżowego jest możliwe nawet na największych placach budowlanych, przy największych inwestycjach i najbardziej wymagających zleceniach.

Największe zalety mobilnych wieżowych żurawi

Największy dźwig wieżowy na podwoziu samochodowym, podobnie jak mniejsze modele marki Spierings, nie wymaga odbioru ODT w miejscu realizowania usług dźwigowych. Przygotowanie kolosalnego dźwigu zajmuje zaledwie 30 minut, gdy montaż tradycyjnego żurawia budowlanego wymaga nawet kilku godzin czy dni. Pozwala to na bardzo dużą oszczędność czasu, zwłaszcza że złożenie mobilnego żurawia wieżowego po wykonanej pracy również nie zajmuje wiele czasu.

Mobilne żurawie wieżowe, dzięki niezależności i możliwości przemieszczania się, mogą w ciągu jednego dnia zmieniać miejsce realizacji usług nawet wielokrotnie. Po skończonej pracy operator dźwigu może samodzielnie złożyć maszynę do stanu spoczynku w ciągu kilku minut i pojechać na kolejne miejsce, w którym potrzebna będzie duża moc udźwigu i duży zasięg ramienia żurawia. Dodatkowo mobilne, skrętne podwozie umożliwia skomplikowane manewry na placu budowy i ulicach Warszawy czy każdego innego dużego miasta.

Więcej o mobilnych żurawiach wieżowych -> http://www.podnosimy.pl/mobilne-zurawie-wiezowe

Zastosowanie mobilnych dźwigów wieżowych daje szerokie możliwości, przede wszystkim oszczędność czasu oraz pieniędzy. Do przygotowania do pracy oraz obsługi maszyny potrzebna jest jedna osoba, a nie tak, jak w przypadku tradycyjnego żurawia wieżowego – zespół robotników, którzy najpierw złożą wieżę dźwigu, a potem pomogą w jej rozmontowaniu. Jeden żuraw – jeden człowiek do jego obsługi. Nie potrzeba także dodatkowych pojazdów do transportu, ponieważ mobilność dźwigu wieżowego gwarantuje samodzielność i uniwersalność.

Przeczytaj więcej o zaletach mobilnych żurawi wieżowych.

Wynajem mobilnego żurawia wieżowego (2017)

Nasza firma, jako jedyna w Polsce, a nawet jedyna w całej Europie Wschodniej, dysponuje największym mobilnym żurawiem wieżowym Spierings SK-1265 AT-6. Usługi dźwigowe i wynajem dźwigów wieżowych mobilnych oferujemy w Warszawie, Pruszkowie, Piasecznie i całym województwie mazowieckim. Mobilne żurawie wieżowe możemy również z powodzeniem udostępniać na terenie całej Polski, co jest kolejną zaletą wynikającą z mobilności maszyny.

Aby wynająć dźwigi wieżowe na podwoziu samochodowym – zapraszamy do kontaktu i ustalenia szczegółów współpracy i miejsca realizacji zlecenia.