Nasze dźwigi przy budowie metra w Warszawie

Rozbudowa II linii warszawskiego metra to bardzo ważna inwestycja, która będzie służyła przez lata nie tylko mieszkańcom Warszawy, ale również turystom i kolejnym pokoleniom. Przy tak ważnej inicjatywie pracują najlepsze firmy z branży budowlanej. Mamy tę przyjemność zapewniać dźwigi i żurawie samochodowe, które są niezbędne przy pracach trwających na Woli.

Budowa II linii metra w Warszawie

Zachodni odcinek II linii metra w Warszawie zostanie rozbudowany o trzy stacje i tunele przebiegające przez Wolę. Inwestycja ma zostać zrealizowana w ciągu najbliższych dwóch lat. Jest to potężna inicjatywa, przy której pracuje wielu fachowców z branży budowlanej. Każdy etap prac jest szczegółowo zaplanowany i wymaga precyzji i najlepszych możliwych rozwiązań. Z wielką przyjemnością przystąpiliśmy do zespołu, który ma stworzyć połączenie komunikacyjne, które ma odkorkować stolicę i zapewnić wygodę komunikacyjną.

Nasz udział w pracach

Aktualnie na placu budowy usługi dźwigowe realizują trzy nasze maszyny: dźwigi klasy 45 ton, 50 ton i 60 ton. Oczywiście każdy z dźwigów wykonuje swoje prace pod czujnym okiem wykwalifikowanych operatorów z naszej firmy, którzy dbają o sprawny przebieg prac i ich wysoką jakość. Zadań do wykonania przy pomocy dużego udźwigu jest naprawdę mnóstwo – przenoszenie dużych elementów, pomoc w budowie kanałów ściekowych, a to dopiero początek.

Nasze urządzenia dźwigowe brały udział w budowie pierwszego odcinka II linii metra, dlatego posiadamy już doświadczenie przy tak dużej inwestycji. Przewidujemy, że dźwigi i żurawie naszej firmy będzie można zauważyć na wolskiej części nowej linii komunikacyjnej jeszcze przez wiele miesięcy.

Prace przy takich inwestycjach dla nas są wyjątkowo przyjemne, ponieważ jako mieszkańcy Warszawy, w szczególny sposób patrzymy na rozwój naszego miasta. Cieszymy się, że oferując wynajem dźwigów w Warszawie możemy dołożyć swoją cegiełkę do wzrostu atrakcyjności stolicy oraz jej dzielnic. Właściciele, a także pracownicy firmy, również korzystają z transportu metrem, dlatego dźwigamy i podnosimy również dla siebie, w trosce o wspólne dobro i nasze miasto.

Przeczytaj również: Szklenie przy pomocy żurawi samojezdnych