Mobilny żuraw wieżowy na Targówku w Warszawie

Mobilne żurawie wieżowe są coraz częściej wykorzystywane na Mazowszu do realizacji usług dźwigowych. Jedno z ostatnich zleceń naszej firmy to prace dźwigowe wykonywane na Targówku, przy ulicy Św. Wincentego. Zlecenie zostało zrealizowane za pomocą mobilnego dźwigu wieżowego marki SPIERINGS i zaowocowało pełnym zadowoleniem klienta i sprawnym przebiegiem prac.

Zadanie postawione przed naszą firmą to transport materiałów na dach jednego z nowo powstałych budynków na osiedlu „Nowy Targówek”. Zdecydowaliśmy się na zastosowanie żurawia wieżowego mobilnego SPIERINGS AT6 o zasięgu 60 metrów oferowanego w usłudze wynajem dźwigów w województwie mazowieckim. Przy tym zleceniu mobilny żuraw wieżowy był zdecydowanie lepszym wyborem, niż tradycyjne dźwigi samojezdne.

Prace zostały zrealizowane na bardzo dobrym poziomie, szybko i sprawnie. Zastosowanie żurawia SPIERINGS to duża oszczędność, ponieważ do obsługi mobilnych żurawi wieżowych potrzeby jest wyłącznie ich operator, który zadba o dojazd maszyną na miejsce wykonywania prac, w ciągu zaledwie 30 minut rozłoży i przygotuje żurawia do pracy i będzie również odpowiedzialny za wykonywanie usług dźwigowych. W przeciwieństwie do tradycyjnych żurawi wieżowych, nie potrzeba tutaj dodatkowych pracowników do montażu maszyny, ani dodatkowych pojazdów do transportu elementów żurawia.

Mobilne żurawie wieżowe to także możliwość nawet wielokrotnego przestawiania maszyny na placu realizacji prac. W zależności od potrzeb, żurawia można przestawić, podjechać bliżej, a po zakończonej pracy maszynę można złożyć naprawdę szybko i przemieścić się na kolejne miejsce realizowania usług. Mobilność i zwrotność to podstawowe atuty ruchomych dźwigów wieżowych.

Aby wynająć nasze samojezdne dźwigi wieżowe w Warszawie, Piasecznie, Pruszkowie czy w innych miejscowościach na Mazowszu – zachęcamy do kontaktu. Zapewniamy usługi dźwigowe, wynajem dźwigów wraz z profesjonalną obsługą dźwigowych, najnowsze modele dźwigów i żurawi i przystępne warunki cenowe zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm i przedsiębiorstw.

Zapraszamy do kontaktu!