Mobilny żuraw wieżowy na Targówku w Warszawie

Mobilne żurawie wieżowe są coraz częściej wykorzystywane na Mazowszu do realizacji usług dźwigowych. Jedno z ostatnich zleceń naszej firmy to prace dźwigowe wykonywane na Targówku, przy ulicy Św. Wincentego. Zlecenie zostało zrealizowane za pomocą mobilnego dźwigu wieżowego marki SPIERINGS i zaowocowało pełnym zadowoleniem klienta i sprawnym przebiegiem prac.

Usługi realizowane przez nasz mobilny żuraw wieżowy

Zadanie postawione przed naszą firmą to transport materiałów na dach jednego z nowo powstałych budynków na osiedlu „Nowy Targówek”. Zdecydowaliśmy się na zastosowanie żurawia wieżowego mobilnego SPIERINGS AT6 o zasięgu 60 metrów oferowanego w usłudze wynajem dźwigów w województwie mazowieckim. Przy tym zleceniu mobilny żuraw wieżowy był zdecydowanie lepszym wyborem, niż tradycyjne dźwigi samojezdne.

Dlaczego wybraliśmy ten pojazd?

Prace zostały zrealizowane na bardzo dobrym poziomie, szybko i sprawnie. Zastosowanie żurawia SPIERINGS to duża oszczędność, ponieważ do obsługi mobilnych żurawi wieżowych potrzeby jest wyłącznie ich operator, który zadba o dojazd maszyną na miejsce wykonywania prac, w ciągu zaledwie 30 minut rozłoży i przygotuje żurawia do pracy i będzie również odpowiedzialny za wykonywanie usług dźwigowych. W przeciwieństwie do tradycyjnych żurawi wieżowych, nie potrzeba tutaj dodatkowych pracowników do montażu maszyny, ani dodatkowych pojazdów do transportu elementów żurawia.

Jeszcze słowo o atutach

Mobilne żurawie wieżowe to także możliwość nawet wielokrotnego przestawiania maszyny na placu realizacji prac. W zależności od potrzeb, żurawia można przestawić, podjechać bliżej, a po zakończonej pracy maszynę można złożyć naprawdę szybko i przemieścić się na kolejne miejsce realizowania usług. Mobilność i zwrotność to podstawowe atuty ruchomych dźwigów wieżowych.

Aby wynająć nasze samojezdne dźwigi wieżowe w Warszawie, Piasecznie, Pruszkowie czy w innych miejscowościach na Mazowszu – zachęcamy do kontaktu. Zapewniamy usługi dźwigowe, wynajem dźwigów wraz z profesjonalną obsługą dźwigowych, najnowsze modele dźwigów i żurawi i przystępne warunki cenowe zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm i przedsiębiorstw.

Zapraszamy do kontaktu!